Tugcu Spor Salonu

TUĞCU SPOR CENTER

YENİLENEN YÜZÜ İLE TUĞCU SPOR CENTER DA BU AYA ÖZEL KAMPANYALARI KAÇIRMAYIN DETAYLI BİLGİ İÇİN ŞUBEMİZE BEKLİYORUZ
SAKARYA MAH.TALATPAŞA BULVARI 149/C 
0132 5622683
0530 2074200
0541 773 01 46

PT (ÖZEL)DERSLERİMİZ BAŞLADI

Özellikle yıllardır dünyada, son zamanlarda ise Türkiye`de büyük ilgi görmektedir. Ünlü yıldızlar ve sporcular  hedeflerine daha kısa sürede ve daha motiveli bir biçimde ulaşmak için Personal Training`i tercih ediyorlar.   

PERSONAL TRAINING NEDİR? 

Profesyonel Özel Eğitmen`ler tarafından özel olarak çalıştırılan bir sistemdir. P.T. sırasında eğitmen, antrenman boyunca kişiyle birebir ilgilenir, onu motive eder, zorlandığı anlarda ona yardımcı olur ve programlarını düzenler. Sadece gençler için değil her yaş grubu sporcular için çok faydalıdır. Yaşlandıkça, sağlığımızı, hareketliliğimizi ve enerji düzeyimizi korumak zorlaşır. Personal Training tüm bunlara yardımcı olabilir !

PERSONAL TRAINING`İN YARARLARI NELERDİR ? 

 Eğer bir Personal Trainer ile çalışıyorsanız her zaman daha zinde ve motive kalırsınız. - Sizin beklentileriniz doğrultusunda hazırlanmış programlar, amaçlarınız ve yaşam tarzınıza uygun biçimde dizayn edilir, hedeflerinize ulaşmanız sağlanır. - Beslenme ve antrenman prensiplerini anlamanıza yardımcı olur - Eğer isteniyorsa düzenli ve kontrollü kilo kaybı sağlar. - Kendinize güveninizi arttıracak bir dış görünüş elde etmenize yardımcı olur. - Rehabilitasyon etkisi vardır. - Sportif performansı arttırmayı hedefler. - Motive olmanızı kolaylaştırır. - Karın, kalça, basen gibi bölgelerin forma girmesini hızlandırır. - Vücut sıkılaşmasına yardımcı olur.

 İletişim, -05302074200

indir

KUŞAK SINAV SONUÇLARI

KUŞAK SINAVI